Speelbossen Drimmelen mede mogelijk gemaakt door Groen Drimmelen (VP/D66)

 De wereld ontdekken, dat doe je in de natuur! 

 Afgelopen vrijdag 19 mei ging een grote wens van Groen Drimmelen (VP/D66) in vervulling: de opening van een speelbos. Dankzij het speelbos kunnen kinderen in onze gemeente de wereld nog verder ontdekken. Hier kan een kind helemaal zijn gang gaan en heerlijk klimmen, klauteren, hutten bouwen of spelen met water. 

 Al in 2014 gaven we aan voorstander te zijn van het aanleggen van speelbossen in onze gemeente. Immers, wat is een blauwgroene gemeente zonder speelbos? Hierbij hebben we gevraagd het speelbos te laten ontwerpen door de kinderen zelf. Kinderen weten zelf natuurlijk het beste wat zij leuk vinden om te doen in een speelbos. En zo geschiedde: hierdoor kunnen de kinderen uit onze gemeente nu gaan genieten van hun zelf ontworpen speelbossen! Wilt u weten wat wij nog meer doen voor de jeugd in onze gemeente? Of wilt u hierover met ons meepraten? Kijk op www.groendrimmelen.nl, mail naar info@groendrimmelen.nl, bezoek onze facebookpagina of benader één van onze raadsleden, Jürgen Vissers, Leo Mol en Miriam Tiekstra. Onze gegevens staan in de gemeentegids en op www.drimmelen.nl. Maar voor nu: trek die oude kleren aan die vies mogen worden en laat uw kind heerlijk spelen in de natuur, klimmen in bomen en knoeien met modder. 

Naam

Contactgegevens

Adresregel 1
Adresregel 2
Adresregel 3

Achtergrond

Achtergrondverhaal