Groen Drimmelen (VP/D66) dient motie in voor betere afvalscheiding door de gemeente

 Jürgen Vissers: “de gemeente moet het goede voorbeeld geven om onze inwoners nog meer te stimuleren afval te scheiden”

 In de raadsvergadering van 6 april heeft Groen Drimmelen een motie ingediend. Hierin geven wij het college de opdracht de mogelijkheden te verkennen om de gemeentelijke en openbare gebouwen te voorzien van prullenbakken met aparte vakken voor GFT, plastic, papier en restafval. Daarnaast vragen wij ook de gebouwen, indien mogelijk, zo spoedig mogelijk te zien van mogelijkheden voor medewerkers om afval te scheiden.

 Groen Drimmelen vindt het belangrijk dat iedereen binnen onze gemeente bewust is van het juist scheiden van afval. Dit is namelijk goed voor het milieu en draagt bij aan onze doelstellingen op het gebied van duurzaamheid. Afval scheiden is heel goed voor uw portemonnee! Op dit moment is het afvalbeleid van onze gemeente vooral een succes doordat de inwoners hun afval goed scheiden. Daarom is nu de gemeente zelf aan zet in het scheiden van af val! Wilt u weten wat wij nog meer doen op het gebied van duurzaamheid? Wilt u weten welke andere onderwerpen wij belangrijk vinden? Of heeft u zelf goede ideeën? Kijk dan eens op onze website www.groendrimmelen.nl of neem contact op met een van onze raadsleden: Leo Mol, Miriam Tiekstra of Jürgen Vissers. De gegevens staat in de gemeentegids en op www.drimmelen.nl.

Naam

Contactgegevens

Adresregel 1
Adresregel 2
Adresregel 3

Achtergrond

Achtergrondverhaal